Forum: Jak zorganizować wprowadzenie firmy do PL

18.02.2006
wypowiedź: 1
*.netbase.pl

potrzebuje informacji odnosnie zorganizowania przedstawicielstwa-odziału zachodniej firmy branza motoryzacja specjalna(schemat,szkic

18.02.2006
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po 1 produkty które będziesz sprzedawał muszą mieć odpowiednie atesty żeby można było je legalnie sprzedawać.
A kiedy już masz produkt który twoim zdaniem trafi w rynek to tak jak przy zakładaniu każdego innego biznesu, oczywiście pozanie grup docelowych, odpowieni system marketingowy oraz dobre relacje klient-importer, tak to można powiedziec w 2 słowach. Mam nadzieje ze pomogłem. Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.