Forum: Firma vendingowa

22.02.2006
wypowiedź: 1
*.aster.pl

czy wiecie jakie moga być plusy i minusy prowadzenia takiej firmy i jak zacząć,ewetualnie jakiegoś dobrego i taniego dystrybutora maszyn ktoś zna?

01.04.2006
wypowiedzi: 4
*.internetdsl.tpnet.pl

nie wiem ale też chętnie się dowiem

19.04.2006
wypowiedzi: 2
*.z.zwm.punkt.pl

jeśli masz wieeeeelllkie chęci, siłę zaparcia i poparcia... i mieszkasz w mieście, w którym masz siłe przebicia to jaknajbardziej polecam Alois Dallmayr...

21.04.2006
polo
*.internetdsl.tpnet.pl

greg ,reprezentuje poziom tego forum po cholere kłapie cokolwiek,skoro niema nic do powiedzenia ludzie zadają ciekawe pytania ale nigdy niedostają odpowiedzi tylko jakiś człowieczek pisze toooocooośśśś

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.