Forum: Mieszko - Okienko. Fuzja czy przejęcie?

10.03.2006
wypowiedzi: 86
*.orange.pl

Czy ktoś coś wie na temat rzekomej fuzji Mieszka z Okienkiem Kasowym.
Czy Oni się łączą czy jeden drugiego kupuje?
Jeżeli kupuje to kto kogo?

Pozdrawiam

10.03.2006
AntyFinansowy
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sądzę, że wyjaśnienie fuzji jest proste: Okienko ma deficyt (zjadł pieniądze klientów) i myśli, że jak połączy się z Mieszkiem to przetrwa. Mieszko też ma deficyt i myśli analogicznie. I skończą jak Eurokasa po połączeniu z Płatnikiem...

10.03.2006
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hehehe, dobrze podsumowałeś :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.