Forum: Podatek obrotowy a punkty kasowe

11.04.2006
wypowiedzi: 38
*.54.168.189

słyszałem o projekcie samoobrony dotyczacego podatku obrotowego.jak wiadomo punkty dzialaja na bardzo niskiej marzy a obroty maja duze. jesli wszedłby on w zycie czy uwazacie ze punkty kasowe mogą zniknąc?
prosze o wypowiedzi w temacie.
pozdrawiam

11.04.2006
MK
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

włoz to miedzy bajki

12.04.2006
wypowiedzi: 38
*.54.168.189

pozyjemy zobaczymy, wiem ze samoobrona to nic dobrego ale niedlugo bedą współrządzic...

13.04.2006
wypowiedzi: 374
*.cable.mindspring.com

Podatek obrotowy jest niezgodny z prawem UE

13.04.2006
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Zawsze można oVATować prowizje od wpłat i to już będzie zgodne z prawem UE.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.