Forum: książki na temat franchisingu 1475

domska 29.10.2002 *.pi112.bytom.sdi.tpnet.pl

Piszę prace dyplomową na temat franchisingu. Czy ktoś mógłby mi pomóc znależć coś w literaturze na ten temat?? Byłabym wdzięczna...

magister 30.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

W literaturze nie ma nic ciekawego, kiedyś coś pisała np. Pokorska. Właściwie wszystko mocno nieaktualne. Ja mapisałem pracę na podstawie tego portalu i rozmów z sieciami.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

domska 31.10.2002 *.pi112.bytom.sdi.tpnet.pl

Magister: Dzięki za potwierdzenie moich obaw, nie pozostaje mi nic innego jak wertować gazetki :(

domska 31.10.2002 *.pi112.bytom.sdi.tpnet.pl

magister:Jeszcze jedna ogromna prośba ;)Jeśli mógłbyś mi odpowiedzieć na pytanie, która sieć była najbardziej skłonna do udzielania informacji....

Magister 31.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

M.in. EF, Yogen Fruz, Midas, Blikle a najwięcej firma Profit System.

PIQŚ 28.11.2002 *.pb28.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Magister:
Ja też piszę magisterką nt. franchisingu. Chiałbym skontaktować się z kimś kto ma to już za sobą. Jeżeli Ci nie przeszkadza, wyślij maila na adres piqs@poczta.fm

Andy 30.11.2002 *.217.153.47.42

Literatury od groma w j. angielskim, polecam Amazon.com

Makler 05.12.2002 *.lsi253.bn.com.pl

Witam !
Ja też piszę pracę na temat franchisingu. Jeśli ktoś byłby w stanie udzielić wskazówek, lub też pomóc w jakiś inny sposób proszę o kontakt. makler@w.pl

EWA 30.12.2002 *.pi158.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

JA TEZ PISZE NA TEMAT FRANCHISINGU PROSZE O KONTAKT QUESTION9@WP.PL

Anonim 27.04.2003 *.proxy-f.kom-net.pl

Pisze magisterkę o franchisingu,jak macie jakieś materiały to podeślijcie. W zamian dam moje.Pozdrawiam

anonim to ja Venom 27.04.2003 *.proxy-f.kom-net.pl

mój adres to adamczyk.tomasz@wp.pl

Skrzetuski 14.09.2017 *.apn-5-60-149-88.dynamic.gprs.plus.pl

6

Któż dałby radę to wszystko przeczytać?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.