Forum do artykułu: Jak zamieścić reklamę

30.10.2002
Martin Mizera - RE/MAX Nieruchomosci Polska
*.ford.com

Bardzo potrzebna i profesjonalnie zrealizowana koncepcja vortalu.
RE/MAX z pewnoscia bedzie z nim wspolpracowal.

19.08.2003
Agnieszka Noparlik
*.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Bardzo potrzebne i dobrze skonstruowane żródło informacji.Gratuluję.

19.08.2003
Sauron
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A o co chodzi w tym temacie?

27.07.2004
wypowiedź: 1
*.153.38.190

franchising.info.pl to nieoceniona skladnica informacji. Poniewaz przygotowujemy sie do wejscia na rynek jako "dawca" czesto goscimy na stronach wortalu. Marek Pietrzak http://www.best.net.pl

17.12.2004
wypowiedzi: 19
*.98.57.1

GRATULACJE! Super strona! Jestem franczyzobiorcą...i wasze iformacje na tej stronie pomogły mi podjąć nowe wyzwania! Proszę o pomoc.Jak dostac się na wasza stronę franczyzodawców...(essenfirma@wp.pl)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.