Forum: parodje 1475

majzak2 30.06.2006 *.acm111.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słuchajcie myślę że w tej Polsce to każdy każdego chce wydupcyć. W tym kraju jest tak jak ktoś coś zrobił żle to zaraz nadaje jaki to ktoś jest nieuczciwy, najczęściej mają coś na sumieniu. Niewiem czy ta franczyza w Polskim wydaniu jest do bani czy tylko takie systemu sa tu opisywane. Ludzie żeby nie psioczyć na kogoś to poprostu nie podpisujcie żadnych umów idzcie do pracy za 700 zł i nie prowadzcie żadnego biznesu, ale również nie oczerniajcie bez powodu.

Obserwując to forum to zaraz się okaże że jest tysiąc przeciwników tego postu. Ale moim skromnym zdaniem panuje tu straszny chaos, jeden przed drugim chce się wymandrzać.
Podoba mi się czasami wypowiedz o BPH ale ludzi którzy chcą się podzielić informacjami a nie psioczeniem na BPH.

Drodzy ludzie weźcie się za łopatę pańszczyźnianą a nie BIZNES. W biznesie niestety trzeba ryzykować i ponosić tego konsekwencje.

Jeżeli ktoś uważa że że Żabka jest nie fer to jestem pewien że są sposoby aby się z nimi rozstać bez ponoszenia kary umownej,o ile zrobi się to według umowy, natomiast jeżeli ktoś chce przykozaczyć to niech się liczy z konsekwencjami. I to tyle.
pozdrawiam

rekrut 01.07.2006 *.dyp216.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapomniałes dodać że w biznesie uczciwym....

piotrek_111 01.07.2006 *.bmb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Owszem, ryzyko biznesowe trzeba ponosić.
Ale ryzyko biznesowe w biznesie uczciwym, jak pisze mój przedmówca jest całkowicie czym innym niż ryzyko zostania po prostu WYDYMANYM!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.