Forum: sklep typu multibrand "skateshop"

12.08.2006
afka
*.system-net.pl

Myślę o otwarciu sklepu skateshop z takimi markami jak clinic, mass,100%, moro, smith's itp. Orientuje się może ktoś jak to wygląda z towarem takich firm? czy należy go wykupić czy też dają w "komis".

29.09.2006
wypowiedzi: 29
*.internetdsl.tpnet.pl

Oczywiście tylko gotówka :))) Przynajmniej na początku, potem może dostaniesz na termin. I to tyle w tym temacie.

29.09.2006
rekrut
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W duzym miescie mialo by to byc.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.