Forum: Jak wybrać franchisodawcę 1484

Monika 05.11.2002 *.193.109.123.5

Czy jesteście pewni, że w Polsce nie powstała, jak do tej pory, organizacja, która grupowałaby franchisodawców i reprezentowała ich interesy? I co na to Pan Chmielarski?

Redakcja 05.11.2002 *.www.profitsystem.pl

262
Dziękujemy bardzo za uwagę. Rzeczywiście od 2001 roku istnieje Polska Organizacja Franczyzodawców, do której należy 13 sieci franchisingowych.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.