Forum: Galeria Prezentów czy to dobry pomysł na dobre pieniądze??

05.09.2006
MKWW
*.adsl.inetia.pl

Co o tym słyszeliście czy na takiej Galerii da się zrobić pieniądze to dość duża inwestycja,ale czy opłacalna jak przebiega współpraca???Dzieki za jakie kolwiek wieści!!

05.09.2006
wypowiedzi: 10
*.54.172.32

Dobry temat,tez jestem gorąco zainteresowany.Jeżeli jest tu ktoś kto prowadzi ten interes niech napisze jak jest naprawde,bo własciciele sieci zapowiadaja biznes kolorowo,ale wolałbym to usłyszeć od prowadzących ten biznes...(nic nie tracicie ,bo i tak obowiazuje gwarancja terytorialna).mój mail:nfpsx@o2.pl

06.09.2006
MKWW
*.in.lublin.pl

No właśnie jakby ktoś kto prowadzi lub zna osobę która coś takiego ma powiedział jak się kręci??Była bym wdzięczna podzielcie się ludzie wieściami!!

06.09.2006
wypowiedzi: 10
*.54.172.32

eeejj MKWW ,chyba jestesmy sami na tym forum..ale własnie mi wpadla inna mysl...wiesz co?...tak sobie mysle,ze jak jakas firma jest bad to wszyscy maja cos do napisania i do zrugania jej do ziemi,czyli idąc tym tropem jak nikt nic nie pisze na zadane zapytanie to znaczy,ze firma jest ok ,tylko nikt tego głosno nie mowi,bo napewno ich skopiujemy i zrobimy konkurencje..???!!!!..hehe...czyli otwieramy galerie prezentow i to o co tu pytasz ,a nikt niby nie co to...:)

06.09.2006
wypowiedzi: 10
*.54.172.32

tzn Vento Milano....

06.09.2006
MKWW
*.adsl.inetia.pl

hehehe no chyba masz rację,ale wiesz człowiek chciałby sie czegoś doiedziec a tu nic,ale napewno masz rację ze idąc tym tropem można powiedziec,ze aczej to chyba dobra mysl,oby heheh!!!no tak czy siak jeszcze bede troszke czekac na jakies słówka jakie kolwiek moze ktos cos napisze.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.