Forum: Groszek - sklep spożywczy na licencji - art. spożywcze i przemysłowe 131

Wiesiek 05.11.2002 *.kat01224043.visp.energis.pl

Kto wie cos o sieci sklepów Groszek .
Chcę do niej wstąpić ale najpierw chciał bym uzyskać o nim jakąś opinie .
A moze ktoś jest w takiej sieci i chce sie podzielić doświadczeniami . Bardzo proszę

luki 19.11.2003 *.pb241.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Mam zamiar wstąpić do sieci sklepów "Groszek" i poszukuje jakichkolwiek informacji na temat tej sieci...

Wiesiek 20.11.2003 *.w3cache.tarman.pl

cze nie jestem członkiem tej sieci ale w ubiegłym roku miałem chec wstapnienia do niej był u mnie z wizytą nawet przedstawiciel tej sieci ale po mojej głębszej analizie nie zdecydowałem sie na ta siec ,działam sam jak na razie co prawda dalej rozgladam się za jakąś siecia ale nie napalam sie jak chcesz wiedziec cos więcej to napisz na mój adres możesz podac tez numer gg

Anonim 23.11.2003 *.pq182.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

No właśnie!
U mnie też był przedstawiciel Groszka i dlatego o tą sieć pytam.Swoją drogą męczy mnie już działanie na własną ręke.
Jestem właścicielem sklepu samoobsługowego o pow. ok.100m/kw. i rozglądam się za jakąś sensowną siecią.
-dlaczego zrezygnował Pan z oferty "Groszka"?
-jakie sieci wchodzą w gre itp
Mój adres: luki.life@interia.pl
Z góry dziękuje,Łukasz/Kraków

wiesiek 10.11.2004 *.217.117.128.97

Szukam osób które były albo które sa w sieci Groszek,mam zamiar wstapic do groszka i chciał bym sie o tej sieci cos dowiedzieć więcej nie tylko to co powie mi przedstawiciel.

Magik 11.11.2004 *.boe251.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Cześć, a z jakiego miasta jesteś bo w Krakowie to slabo im idzie, a znam lepszy system. Pozdrowionka :)

lavaa 02.12.2004 *.srodmiescie11.trustnet.pl

2
to zdradz nam ten lepszy system,bo tez jestem zainteresowany tematem..

Magik 02.12.2004 *.bot140.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
W polskich systemach franszyzowych biorca płaci dawcy prowizje od obrotu, zakupu lub ustaloną kwotę np. co miesiąc jakaś opłata. Ja płace opłatę frszszyzową dopiero wtedy, kiedy nasz wspólny biznes wyprodukuje zysk i z tego zysku opłacam franszyzę. W tej wersji dawca jest głęboko zainteresowany, aby biorca miał zysk, bo tylko wtedy on też ma zysk. Bardzo prosto to opisałem, jeśli masz pytania to zapraszam na GG: 247094 lub mail z forum.
Jest to bardzo wiążąca umowa. Ale płać najpierw sobie, a potem innym:))

Redakcja 22.06.2005 *.www.profitsystem.pl

263
Szanowni Forumowicze!

W nr 14 "Franchising Info" dokonujemy przeglądu rynku sklepów spożywczych. Sklep spożywczy to najczęściej wybierany przez Polaków pomysł na biznes. Czy jest on opłacalny? Odpowiedź znajdziesz we „Franchising Info”. Zachęcamy do lektury!

Zamów 14 numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/.

"Biznes nasz powszedni”
Sklep spożywczy jest najczęściej wybieranym przez Polaków pomysłem na biznes. W artykule opisane są następujące sieci: Leclerc, Leader Price, Grupa Muszkieterów, Piotr i Paweł, Albert, Żabka, Chata Polska, Delikatesy Centrum, Euro sklep, eLDe, Spar, Groszek, Markecik, Lewiatan Wielkopolska i Wioska Jażyniec.

Laser26 06.10.2011 *.77.252.244.16

5

Wyszedłem z tej sieci .... ufff

Ta cieć nic nie daje żadnego wsparcia 

Laser26 26.03.2012 *.77.252.244.16

5

Osobiscie przestrzegam wszystkich przed przystąpieniem do tej sieci.

Bylem franczyzobiorcą tego nieuczciwego Twora.

jedyna pamiątka jaka po groszku mi pozostała to zapłata 10 000 zł kary za naruszenie jednego z punktow sprytnej umowy franczyzowej.

głównym celem tej sieci jest pompowanie sprzedaży ich hurtowni zapewne wiecie jakich :)

na początku dużo obiecują abyś tylko do nich przystapił......... i cię mają

wypracowujesz obroty robisz gazetki

a z tego co wypracowałeś jakieś 70 - 80 % przejmuje centrala

jeśli chcecie wiecej informacji :

mój email

stokowskik@gmail.com 

sklapikarz 30.01.2013 *.CMPC-089-239-115-200.CNet.Gawex.PL

1

Bzdury piszesz kolego, w tej chwili na terenie Polski jest ponad 1 tys. sklepów pod logiem groszka. Nikt nigdy nie oddawał awoich zysków franczyzodawcy w groszku, jedyny koszt jaki ponosisz to opłata stała administracyjna na poziomie około 300 miesięcznie, ale w zamian otrzymujesz reklamę sklepu, gazetki produktowe średnio dwa razy w miesiącu itd. więc nie pisz bzdur ... chyba że byłeś w żabce a sam o tym nie wiesz.

mariuszZ 28.07.2013 *.aehg20.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Byłem sceptycznie nastawiony, ale  teraz po 3 miesiącach widzę, że było warto. Jeżeli pilnujesz swojego biznesu i chcesz się rozwijać to warto przystąpić do tej sieci a jeżeli myślisz o zamknięciu sklepu to nikt ci życia nie uratuje. Groszek pomaga w prowadzeniu biznesu, daje bardzo dobre ceny na towary i po kwartale płaci jeszcze retro od Twoich zakupów. No i co ważne nie robią ci żadnej rewolucji w sklepie, nie przestawiają, nie wymieniają - dla mnie to było istotne. Polecam i w razie pytań proszę pisać - jeżeli potrafię to coś tam podpowiem.

Jola :) 19.06.2014 *.89-70-29-232.dynamic.chello.pl

1

Mam pytanie do mariuszz.

Czy mogłabym otrzymać bliższe informacje na temat przystąpienia do sieci Groszek na e-maila?

Sowa78 28.06.2014 *.apn-5-60-113-212.dynamic.gprs.plus.pl

1

Witam

Zapraszam do kontaktu osoby, które prowadzą swój biznes i są zainteresowane poznaniem oferty sieci sklepów Groszek.

Pozdrawiam

Damiano18 01.07.2014 *.public-gprs458072.centertel.pl

8

Mają w miarę fajne warunki ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.