Forum: Biuro matrymonialne 1483

Zuza 21.09.2006 *.CLIENT-eb-6.elblag.dialog.net.pl

7
Witam serdecznie, co możecie powiedzieć na temat prowadzenia takiego biura? Jak trudny to biznes? Jak opłacalny? Od czego zleży powodzenie? Dzięki za wszelkie info

eHelp 05.10.2006 *.host42.elsnet.pl

4
Oplaci sie. Mozna stworzyc portal np. www.ilove.pl lub www.fotka.pl i dzialac przez rok gratis. Potem wprowadzasz oplaty za rejestracje i wymiane kontaktow. Mozesz tez od razu wprowadzic oplaty przez SMS. Wlasnie o tym mysle... Szacowany koszt inwestycji to: utrzymanie domeny 150zl rocznie, wdrozenie portalu z systemem platnosci okolo 1000zl.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.