Forum: Sklepy Troll

02.06.2006
brutus
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zastanawiam się nad wejściem w tą sieć. Odstrasza mnie tylko właściciel tej firmy- Redan. Jedna z ich marek juz zbankrutowała, a sama firma ciągle przynosi ogromne straty.

05.06.2006
wypowiedzi: 81
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

poznalem raz wlasciciela Redanu
czlowiek bardzo symaptyczny i wydawal mi sie uczciwy.
A ciuchy Trolalla chwali moja dziwczyna wiec czemu nie:)

a tak na serio to wydaje mie sie ze marka ta jest najceniejsza w spolce redan.

05.06.2006
wypowiedzi: 3
*.astral.lodz.pl

Ja bym nie ryzykował. Ostatnio kiepsko się dzieje w grupie Redan. Markę Troll przejęli na zasadzie akwizycji, czyli to nie oni ją stworzyli.

08.10.2006
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ma ktoś doświadczenie i jakieś uwagi na temat prowadzenia sklepu franchisingowego Troll.Jak wygląda wspołpraca z tą firmą?

08.10.2006
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Wpisz hasło troll w wyszukiwarkę tego portalu. Dowiesz się wtedy, że Troll jest zagrożony bankructwem. Zawinił jego właściciel, czyli firma Redan. Troll musiał poręczać Redanowi kredyty. Warto poczekać, aż Troll wyjdzie na prostą.

09.10.2006
wypowiedzi: 2
*.kwsa.pl

Dzięki za informację.Pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.