Forum: Sklepy Troll 1484

brutus 02.06.2006 *.cmy53.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zastanawiam się nad wejściem w tą sieć. Odstrasza mnie tylko właściciel tej firmy- Redan. Jedna z ich marek juz zbankrutowała, a sama firma ciągle przynosi ogromne straty.

przedsiebiorczy 05.06.2006 *.asa84.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
poznalem raz wlasciciela Redanu
czlowiek bardzo symaptyczny i wydawal mi sie uczciwy.
A ciuchy Trolalla chwali moja dziwczyna wiec czemu nie:)

a tak na serio to wydaje mie sie ze marka ta jest najceniejsza w spolce redan.

Ogotai 05.06.2006 *.w3cache.astral.lodz.pl

3
Ja bym nie ryzykował. Ostatnio kiepsko się dzieje w grupie Redan. Markę Troll przejęli na zasadzie akwizycji, czyli to nie oni ją stworzyli.

Olek 08.10.2006 *.cdo2.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Ma ktoś doświadczenie i jakieś uwagi na temat prowadzenia sklepu franchisingowego Troll.Jak wygląda wspołpraca z tą firmą?

MiWi 08.10.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
Wpisz hasło troll w wyszukiwarkę tego portalu. Dowiesz się wtedy, że Troll jest zagrożony bankructwem. Zawinił jego właściciel, czyli firma Redan. Troll musiał poręczać Redanowi kredyty. Warto poczekać, aż Troll wyjdzie na prostą.

Olek 09.10.2006 *.pat223.kwsa.pl

2
Dzięki za informację.Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.