Forum: Albert znika z Polski - redakcja portalu milczy

08.11.2006
wypowiedzi: 352
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dlaczego szanowna redakcja nawet nie wspomni o tym iz jedena z firm z katalogu zwija swój biznes w Polsce Mowa o Aholdzie i jego Albertach. We wczorajszym "Dzienniku" Wasz przedstawiciel wypowiadał sie w tym temacie a u Was ani słowa Czy dalej szukacie naiwnych na biznes który ma zniknąc zaraz ?? Oj nieładnie nieladnie

08.11.2006
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Wyjście Aholda było wczoraj (7 listopada) newsem dnia: Ahold rezygnuje z Polski i Słowacji. Prosimy czytać artykuły na portalu zanim zacznie się krytykować, że ich nie ma.

Ahold wychodzi z Polski, ale sama sieć nie przestanie istnieć. Wszystko się rozstrzygnie jak poznamy nowego kupca. Niewątpliwie 180 sklepów własnych i 6 franczyzowych będzie nadal funkcjonować.

08.11.2006
wypowiedzi: 352
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni Państwo więcej pokory proszę !! Dziś kiedy zamieszczałem swój wpis na stronie głównej Waszego portalu nie było słowa o Aholdzie Jeśli nie umiecię się z honorem przyznać do błędu to przynajmniej beszczelnie nie zarzucajcie komuś kłamstwa bo jest to conajmniej nie etyczne z dziennikarskiego punktu widzenia

08.11.2006
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

Człowieku zapisz się do PiS-u!. Wtedy będziesz wyrazicielem prawdy i sprawiedliwości, a kto się z tobą nie zgadza jest albo z ŁŻE-ELITY albo z WSI. Nie dziwię się że nazwałeś się "obiektywny".

08.11.2006
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Dzisiaj była to trzecia wiadomość.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.