Forum: Wszystko za 3, 4 , 5 złotych!!! 1475

jarolakers78 25.11.2006 *.bhu8.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
nie pamiętam by na tym forum poruszano ostatnio temat sklepów typu "Wszystko za x zl", więc chciałbym zaproponować dyskusję o tego typu działalności. Temat ten poruszam na prośbę znajomego, który myśli o założeniu takiego sklepu. Prosił mnie o radę, ale muszę przyznać, że nie mam bladego pojęcia o takich sklepach, a już na pewno nic nie wiem o potencjalnych dochodach. Jednego się domyślam - nie powinna to być jakaś wysoka inwestycja? Jest jeszcze jeden problem - znajomy nie myśli o takim zwyczajnym sklepie jakich wiele - chciałby stworzyć coś estetycznego, tzn: z "ładną" wizualizacją, miałaby to być dosyć duża powierzchnia (100-120m2). Taki sklep chciałby otworzyć nie w jakiejś klitce, ale w bardzo dobrej lokalizacji typu centrum handlowe lub pasaż. Co o tym myślicie?

adamaria 30.11.2006 *.chello087206249238.chello.pl

21
Codziennie obserwuję taki sklep przez okno mojego. Mają tam dosłownie wszystko,od igieł,szmatek ,ramek na zdjęcia, rajstop,skarpetek,poprzez zabawki, kosmetyki, bibeloty. Ceny od złotówki po dwadzieścia parę zł (dlatego na drzwiach wisi kartka "prawie wszystko po 4 złote"). Jesli chodzi o lokalizację, to jest to jedna z najbiedniejszych dzielnic, ale odwiedza ją dużo turystów,do większej ulicy handlowej parę kroków.Ale do czego zmierzam; wystrój makabryczny,brudna odrapana witryna, jakość towaru dyskusyjna(przeważa opinia,że w większości to zwykły "szajs"), ale co najwazniejsze: mają cały czas bardzo dużo klientów i nie trzeba być geniuszem,żeby stwierdzić,że interes świetnie się kręci(już dobrych kilka lat).Także nie wiem czy warto inwestować w interesujący wystrój, czy drogą lokalizację?

alicja33 11.01.2007 *.eoz112.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
piszcie jak ktos cos moze zasugerowac tez jestem zainteresowana...

adamaria 26.01.2007 *.chello089079020058.chello.pl

21
Czy może ktoś okreslić jakiej wielkości kapitał jest potrzebny na otwarcie takiego sklepu, o powierzchni jakies 25- 30m. kw?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.