Forum do artykułu: Szop Pracz wydaje gazetkę

25.01.2007
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niesamowite! Gazetkę nawet wydają:)
Hehe, 320 sklepów to oni mają pod warunkiem, że nie liczą tych co się pozamykały.
U mnie z kilku został może jeden...

23.05.2007
wypowiedzi: 8
*.piasta.pl

bo biznes trzeba prowadzić.Ja mam sklep 2 lata i idzie dobrze, chociaż nic przy nim nie robie.Jakbym sie postarał to można sporo zarobić.Otworzyłem nawet 2 sklep z tej sieci i powoli sie rozkręca. A zamykajace sklepy nie oznaczają złej frnaczyzy czy pomysłu ..Akurat odnośnie Shopów mam spore doświadczenie i chętnie pomoge w tym temacie.Zaczynałem gdy jeszcze mało kto o tym słyszał :)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.