Forum: 200 m2 na sklep spożywczy? 1475

foresia 31.01.2007 *.cxw154.internetdsl.tpnet.pl

Witam!
Mam możliwość wynajęcia powierzchni handlowej(200m2), obok duzego parkingu w centrum malego miasteczka. Pomysł jest- sklep spożywczy, ponieważ brakuje tu takiego z dobrym asortymentem . Problem w tym ze moj kapitał jest niewielki bo zaledwie 30tys. zl. Tak więc myślę o franczyzie, lecz z tego co wyczytałam na stronach różnych sieci to wkład jest niestety większy!!
Proszę o pomysł co z tym fantem zrobić, bo z przeprowadzonej w miasteczku ankiety wynika, że ludzie są spragnieni lepszego sklepu!!!Nie chciałabym , aby lokal przeszedł mi koło nosa.
Nie mam wogóle pojęcia ile taki interes może mnie kosztować.
Na dodatkowe pieniądze chyba nie mam co liczyć, ponieważ w tych 30 tys., jest juz 15 kredytu, a dzialalność prowadzę od roku, lecz ostatnio stoję w miejscu, a składki trzeba płacić!
Pozdrawiam

Magik 31.01.2007 *.btj189.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witaj,
napisz proszę jakie to województwo.
Pozdrawiam Magik

foresia 31.01.2007 *.cxw154.internetdsl.tpnet.pl

Nie wiem co to ma za znaczenie. Ważne dla mnie jest ile może mnie kosztować taka inwestycja?! I czy lepiej działać na własną rękę, czy jednak podiąć współpracę z siecią...
pozdrawiam

foresia 31.01.2007 *.cxw154.internetdsl.tpnet.pl

Nie liczę tu kosztów eksploatacji, a jedynie adaptacji i zatowarowania sklepu..
pozdrawiam...

Magik 01.02.2007 *.btg67.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
skronmie to około 150 000zł na początek
pozdrawiam Magik

Jerryy 03.02.2007 *.nat-pra.aster.pl

7
Czy przy prblemie Foressy jest sposób na zaradzenie problemowi? Tzn jakie instytucje moga pomóc aby uzupełnic brakująe pieniążki do tych 150 000 i na jakich warunkach, czy to jeszcze będzie sie opłacało? Czy ranczyzodawca może skredytować brakującą kasę?

Magik 03.02.2007 *.btd162.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Jest sposób,
Na południu polski jest firma franczyzowa, która pomaga w takich sytuacjach dla tego prosiłem o podanie lokalizacji przyszłego sklepu.
Pozdrowiona Magik

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.