Forum: Tiffi 1483

aska 05.02.2007 *.zb252.internetdsl.tpnet.pl

1
Bardzo prosze o kontakt osoby, ktore wspołpracuja z firma odziezowa ''Tiffi''. Mam w planach otwarcie sklepu..wiec każda informacja bedzie przydatna.

brutus 23.02.2007 *.cml110.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja naszczęście dla mnie zakończyłem już z nimi współpracę i utopiłem ok.50tys. Grabowscy tylko patrzą jak cię wydy... Jeżeli chcesz rozpocząć współpracę to nie wchodź we franczyzę którą teraz tak reklamują bo dają tam nowy towar na początku sezonu, a później stary chłam (obejrzyj teraz ich sklepy własne to się przekonasz). Ja w ostatnim momencie zrezygnowałem i wszedłem w inną firmę z której jestem zadowolony. Pozdro i uważaj.

kleo 27.02.2007 *.eit107.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
brutus aktualnie jestem na etapie wyboru marki. Biorę również między innymi pod uwagę Tiffi. Z tego co słyszałam ostatnio to otwierają wyłacznie sklepy agencyjne gdzie towar jest ich. Czy mógłbyś napisać na priva z jaką marką ci się dobrze współpracuje?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.