Forum: Wynajem lokalu w galerii handlowej.

20.02.2007
brutus
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chcę wynająć lokal w galerii handlowej, jednak jest to pusta wnęka którą trzeba jeszcze przedzielić na pół. Czy wszystko czyli ściankę działową, prąd, sufity, witrynę z roletą muszę wykonać na własny koszt, czy firma wynajmująca zapewnia jakiś standard. Z góry dzięki za info.

21.02.2007
RR112233
*.lublin.enterpol.pl

najlepiej i najprosciej bedzie jak ich zapytasz :-)

23.02.2007
brutus
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiem, ale zawsze jak ma się jakieś informacje to inaczej można zaplanować rozmowę i coś wywalczyć. Nie jest to ogromna galeria gdzie mają cię w nosie tylko w mieście 45tys.

27.02.2007
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

W dobrym centrum handlowym raczej się nie kwapią do współudziału w kosztach.
Wszystko trzeba wykonać na własny koszt i to często wg standartów wyznaczonych przez centrum.

27.02.2007
mmkk
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

to raczej normalne tak właśnie oddają cwaniacy lokale wykończ a jak Ci nie pójdzie to twój problem oddajesz następnemu wykończony lokal.Największy koszt to roleta i witryna mnie to kosztowało 14 tys.a oczwiście jeszcze wykończenie normalnie szok wszystko nawet rozprowadzenie w lokalu klimy trzeba bylo zrobic.A w jakim mieście to jeśli można wiedzieć??Pozdrawiam!!!

27.02.2007
mmkk
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

a i jeszcze jakbyć mógł się zemną podzielić z kim Ci się teraz dobrze współpracuje to była bym wdzięczna bo szukam czegoś.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.