Forum: Vision Express 1483

Grzegorz 11.03.2007 *.87-205-198-19.adsl.inetia.pl

Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś informacie dotyczące wspólpracy z tą firmą. Warunki, koszty inwestycji, lokal.Bądz może słyszeliście o innej sieciowej firmie salonów optycznych. Jestem zainteresowany otwarciem takiego salonu i poszukuję hurtowni zaopatrujących takie salony.

kazek 28.04.2007 *.inet20909na-3.eranet.pl

1
napisz kolego coś więcej o sobie na adres andrzej@visionoptyk.pl może coś pomogę. Vision Express odradzam. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.