Forum: Urlop 1478

Nikita 17.07.2007 *.chello087207177071.chello.pl

1
Chciałbym się dowiedzieć o ile ktokolwiek ma jakieś informacje na ten temat,a mianowicie czy ajent ma prawo do urlopu?W umowie ajencyjnej nie ma o tym ani słowa:/

goranjs 17.07.2007 *.088156024108.ols.vectranet.pl

Zgodnie z kodeksem pracy prawo do urlopu mają jedynie zatrudnieni na umowę o pracę. Tzw. prywaciarze / w tym ajenci/ sami muszą sobie to zorganizować.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.