Forum: Urlop

17.07.2007
wypowiedź: 1
*.chello.pl

Chciałbym się dowiedzieć o ile ktokolwiek ma jakieś informacje na ten temat,a mianowicie czy ajent ma prawo do urlopu?W umowie ajencyjnej nie ma o tym ani słowa:/

17.07.2007
goranjs
*.ols.vectranet.pl

Zgodnie z kodeksem pracy prawo do urlopu mają jedynie zatrudnieni na umowę o pracę. Tzw. prywaciarze / w tym ajenci/ sami muszą sobie to zorganizować.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.