Forum: Od czego zacząć? 1484

majlo 17.11.2007 *.cpc1-bele5-0-0-cust327.belf.cable.ntl.com

12
Witam! chce otworzyc dzialalnosc uslug remontowo budowlanych ale nie wiem od jakich formalnosci prawnych powinienem zaczac i czy moge skorzystac z jakiejs pomocy unijnej na start? bylbym wdzieczny za ewentualne wskazowki:-)

bartomada 24.11.2007 *.207-29.is.net.pl

http://www.twoja-firma.pl/forum/list.php?3 tu powinienes znaleźć odpowiedź na wiele tematów.

MiWi 25.11.2007 *.net1.chomiczowka.net.pl

153
zobacz też: www.franchising.info.pl/main.php?id=article.php&article_id=3043

Łukasz Kruszyna 14.11.2017 *.188-114-85-48.toofiber.pl

31

Szczerze mówiąc to podoba mi się idea http://startupstock.eu, bo przynajmniej można małym kapitałem wyemitować akcje biznesu, a na GPW mały przecież nie wejdzie. Jestem za każdym pomysłem, który wyrównuje szanse najmniejszych wizjonerów. W Polsce tego potrzeba. Jakiegoś ożywienia przedsiębiorczego.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.