Forum: Od czego zacząć?

17.11.2007
wypowiedzi: 12
*.belf.cable.ntl.com

Witam! chce otworzyc dzialalnosc uslug remontowo budowlanych ale nie wiem od jakich formalnosci prawnych powinienem zaczac i czy moge skorzystac z jakiejs pomocy unijnej na start? bylbym wdzieczny za ewentualne wskazowki:-)

24.11.2007
bartomada
*.is.net.pl

http://www.twoja-firma.pl/forum/list.php?3 tu powinienes znaleźć odpowiedź na wiele tematów.

25.11.2007
wypowiedzi: 153
*.chomiczowka.net.pl

zobacz też: www.franchising.info.pl/main.php?id=article.php&article_id=3043

14.11.2017
wypowiedzi: 31
*.toofiber.pl

Szczerze mówiąc to podoba mi się idea http://startupstock.eu, bo przynajmniej można małym kapitałem wyemitować akcje biznesu, a na GPW mały przecież nie wejdzie. Jestem za każdym pomysłem, który wyrównuje szanse najmniejszych wizjonerów. W Polsce tego potrzeba. Jakiegoś ożywienia przedsiębiorczego.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.