Forum: Logo shop 1483

Darek_3 28.12.2007 *.cim42.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
na forum niewiele jest wypowidzi odnośnie tej franczyzny, jak to sie ma w rzeczywistosci ?? jakie sa tam ciuchy sprzedawane, czy jest to moze odzież z tzw. "defektem" ? czy oplacalo by sie otwierac taki punkt?

dora1950 04.02.2008 *.host-89-228-247-183.kalisz.mm.pl

53
Witam ,ja też jestem zainteresowana .rozmawiałam telefonicznie ,wrażenie bardzo miłe,ale w pobliżu nie ma takiego sklepu ,nie mogłam obejrzeć kolekcji /Wadowice są daleko /liczę ,że ktoś się odezwie kto współpracuje z nimi,pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.