Forum: Firmy odzieżowe z Włoch

10.02.2008
michal077
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

witam serdecznie czy zna ktoś może firmy odzieżowe z włoch lecz interesują mnie ubrania niezbyt drogie w cenie H&M newyorker ewentualnie zarra albo stronę internetową gdzie mogłbym zesięgnąć takiej informacji dziękuje i pozdrawiam

11.02.2008
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

new yorker Polska sp.zo.o. ul. Polna 13 Poznań tel.061 661 9898 Pozdrawiam

11.02.2008
wypowiedzi: 53
*.kalisz.mm.pl

www.newyorker.de pozdrawiam

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.