Forum: Beverly Hills Video

27.12.2002
matt
*.opatowek.sdi.tpnet.pl

Wie moze ktos na jakich zasadach dziala siec beverly hills video? Bylbym zainteresowany otwarciem takiego salonu ale nie wiem czy dzialaja na zasadach franchisingu.Pozdrawiam

27.12.2002
Zibi
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tego co wiem nie dziłają na zasadzie franchisingu - otwierają własne punkty. Informacje mam z początku roku, może coś się zmieniło?

28.12.2002
wypowiedzi: 262
*.profitsystem.pl

Nic się nie zmieniło. Beverly Hills Video nie działa na zasadzie franchisingu.

30.12.2002
kicek
*.wegrow.sdi.tpnet.pl

Człowieku, czy uważasz że wypożyczanie kaset da Ci odpowiedni zysk??
W mojej małej mieścinie więkrzość ludzi ogląda filmy z netu, w dużych miastach pewnie jeszcze więcej

30.12.2002
Zibi
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

To zalezy o jakim zysku mówimy ... bo jeżeli ktoś nastawia się na zysk w granicach miliona złoty miesięcznie to niech lepiej zajmie sie handlem bronią lub narkotykami:)

30.12.2002
Heniex
*.wegrow.sdi.tpnet.pl

Taak, ale o to chodzi że kasety są mało perspektywiczne. Wydaje mi się ze już bardziej perspektywiczny byłby np klub fitnes albo coś takiego. Kiedyś było dziesięć wypożyczalni kaseet w moim 15000 mieście, teraz jest jedna.
Za 5 lat równie dobrze można będzie postawić bibliotekę:)

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.