Forum: Co robić żeby zarabiać? 1483

Bacek 28.02.2008 *.078088200003.wlb.vectranet.pl

Jestem osoba od dawna bezrobotna juz brakuje mi sil na utrzymanie mojej rodziny,sam nie wiem co zrobic zeby zarabiac to nie musza byc jakies wielkie pieniadze poprosty w miare dobra pensja,czy ktos moze mi cos doradzic co otworzyc..zeby miec dochody :( chcialbym jeszcze zaznaczyc ze nie posiadam wielkiej gotowki na wklad dzialalnosci

brutus 29.02.2008 *.apn-77-115-123-183.gprs.plus.pl

Jeżeli od dawna nie potrafisz znaleźć pracy na etacie, to tym bardziej nie bierz się za otwieranie własnego biznesu bo utopisz resztę kasy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.