Forum: Co robić żeby zarabiać?

28.02.2008
Bacek
*.wlb.vectranet.pl

Jestem osoba od dawna bezrobotna juz brakuje mi sil na utrzymanie mojej rodziny,sam nie wiem co zrobic zeby zarabiac to nie musza byc jakies wielkie pieniadze poprosty w miare dobra pensja,czy ktos moze mi cos doradzic co otworzyc..zeby miec dochody :( chcialbym jeszcze zaznaczyc ze nie posiadam wielkiej gotowki na wklad dzialalnosci

29.02.2008
brutus
*.gprs.plus.pl

Jeżeli od dawna nie potrafisz znaleźć pracy na etacie, to tym bardziej nie bierz się za otwieranie własnego biznesu bo utopisz resztę kasy.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.