Forum: Accadia 1475

Streamers 13.01.2005 *.serwer.tvgawex.pl

Czy ktoś wspólpracuje z tą siecią lub wie gdzie mieszczą się ich punkty prosze o odpowiedź.

Grzegorz 13.01.2005 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

Oni nie mają żadnego punktu jeszcze, to jest nastepna odnoga z firmy Incaso bądz Milamedia-
Szefostwo się podzieliło, niedługo będzie wiecej franchisodawców niz franchisobiorców na rynku z tego typu firm i wszystko padnie jak banka mydlana

Pasikonik 13.01.2005 *.mok.waw.pl

17
O matko, a teraz reklama jakiejś Accadii??? Co to za branża, te punkty opłat. Ciągłe kłotnie, podziały, podróbki znaków i wizualizacji. Poczytałem watki na forum i jestem przerazony cwaniactwem w tej branzy. Mój wniosek: chcesz płacic rachunki, założ darmowe konto internetowe - przelew 50 gr.

Dreamer 14.01.2005 *.153.19.9.14

24
W Banku Śląskim "Konto studenckie" to online wszystkie przelewy masz za darmo.
pozdrawiam
Piotr Dreamer

Jasiek 19.03.2005 *.host-213-25-196-67.euronet.net.pl

35
Co sadzicie na temat firmy Accadia? Jestem ciekaw Waszych opinii. Przy udzielaniu odpowiedzi chcialbym abyscie zaznaczyli, czy wiecie to na podstawie wlasnych doswiadczen, czy moze tylko jestescie zniecheceni do tej firmy. Ja powiem szczerze ze jestem zadowolony i pomoge wyjasnic wszelkie watpliwosci. Nie chcialbym jednak aby dyskusja ta (o ile taka powstanie) przerodzila sie w nagonke na mnie czy na ta firme.

Streamers 20.03.2005 *.gw-gawex.man.bydgoszcz.pl

Uważam ze jest to jakas nowa siec powstała na podstawie doswiadczen innych firm z tej branzy. Maja ciekawa oferte. Tylko zastanawiam sie czy ktos juz dziala w tej sieci. Nic nie pisza gdzie posiadaja swoje punkty i nie bardzo chce mi sie wierzyc w wykonanie przelewu w 24 godziny.

Jasiek 20.03.2005 *.NAT-3.euronet.net.pl

35
Otoz jest to mozliwe. Zaley tylk oczy bank, z ktorym wspolpracujesz jest u ciebie w miescie, czy nie. Jesli tak - wplacasz pieniadze przed 18 i wieczorem robisz przelewy. Jelsi nie - jest to mozliwe, ale tylko dla przelewow przyjetych do godziny 11. Wplacasz po 11 pieniadze, robisz przelew do banku, z ktorym masz podpisana umowe i wieczorem robisz przelewy ostateczne.

Jesli chodzi o ten watek - zalozylem go, poniewaz jestem ciekaw opinii innych osob na temat tej firmy. Otoz wspolpracuje z nimi od jakiegos czasy i jestem bardzo zadowolony. W przeciwienstwie do innych firm maja wiekszosc plusow niz minusow.
Z mila checia odpowiem na bardziej szczegolowe pytania

stalmir 19.09.2006 *.abwn253.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie są Państwa doświadczenia z współpracy z tą firmą?

koma7288 19.09.2006 *.213-238-73-2.adsl.inetia.pl

13
Witaj . Współpracuje z tą firmą od 1,5 roku i wszystko jest jak w najlepszym porządku.
Coraz więcej przybywa nowych urzytkowników oprogramowania przechodzacych z innych sieci .
Accadia jest dostawcą oprogramowania dla podmiotów gospodarczych które chcą prowadzić przyjmowanie opłat od ludności na własny rachunek. Z oprogramownia korzystają już SKOKI , Agencje Kredytowe i ponad 260 innych podmiotów gospodarczych. Systemu tego prosze nie mylić i porównywać z sieciami punktów kasowych typu PAF , MIESZKO itp. Każdy partner sam wykonuje przelewy wybierając sobie dowolny bank z którym chce współpracować może to być Raiffeisen lub inny bank z którym Accadia ma podpisaną umowę .Pieniązki i przelewy wykonuje się ze swojego konta firmowego założonego z jednym z wybranych banków . Za każdy przelew bank pobiera 0,24 zł reszte to twój zarobek . Prowizję oczywiście sam sobie ustalasz jaką chcesz i nikt ci nie mówi po ile masz przyjmowac opłaty. Polecam Serdecznie oprogramownie tej firmy.

piotrek_111 20.09.2006 *.blx37.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Accadia to dobry wybór.Raczej nie usłyszysz złego słowa o tej firmie. Nie słyszałem jeszcze jakichś niezadowolonych głosów byłych współpracowników. Pewnie ich nie ma?
Narzekania słychać zazwyczaj ze strony byłych współpracowników sieci z tzw. centralą, czyli coś w tym jest :)

Są też oczywiście inne firmy na rynku działające na podobnej zasadzie co Accadia i z ich ofertą również warto się zapoznać. Najważniejsze w ich ofercie to brak tzw. centrali. Różnią się tylko oferowanym oprogramowaniem. Trzeba zwracać uwagę, która z nich oferuje najlepsze i najczęściej aktualizowane...
Accadia należy do ścisłej czołówki.

Taka jest moja prywatna opinia. Nie prowadzę punktu opłat więc proszę nie traktować powyższej wypowiedzi jak reklamę.

seba 21.09.2006 *.bxq86.internetdsl.tpnet.pl

3
mysle ze to jest firma godna polecenia pracuje z nimi juz od jakiegos czasu i wszystko jest ok żadnych problemów.Polecam dla tych którzy zaczynaja z płatnosciami i nie tylko

VlaT 27.09.2006 *.chello087206172045.chello.pl

Nie znalazłem informacji o wpadkach tego rozwiązania. Z moich obserwacji wynika, że
Accadia to głównie zaawansowany program do prowadzenia okienka kasowego. W zasadzie to juz nie jest program tylko platforma obsługi płatności masowych. Ma ogromne możliwości, jeśli tylko ma się pomysł jak je wykorzystać, np. współpracując z małymi i średnimi firmami. Rozwiązań przelewów grupowych nie znalazłem u żadnej konkurencji. Podobnie jak importu przelewów z zewnątrz. Pozdrawiam użytkowników programu.

leon24 01.11.2006 *.xdsl-8875.wroclaw.dialog.net.pl

94
Słyszałem o wprowadzonej usłudze powiadaminia sms o wpłatach klientów. Ile kosztuje ta usługa ?

hebra 24.11.2007 *.89.174.61.162

5
Czy ktoś współpracuje albo współpracował z firmą Accadia?? Proponuję m.in. płatności masowe. Będę wdzięczna za info czy ta firma jest wiarygodna.

kolo 24.11.2007 *.aalk141.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
wynegocjuj sama warunki z investbankiem, albo wejdź na to forum http://www.twoja-firma.pl/forum/read.php?3,239,page=185 , poszukaj gościa NIEZALEŻNI i on cię poprowadzi, abyś miała umowę bezpośrednio z bankiem, a nie musiała przystępować do żadnego konsorcjum ani odpalać im za każdy przelew z tytułu otrzymanego programu

mosia 09.04.2008 *.aanb223.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Proszę o podanie informacji czy są jeszcze inne systemy oprócz Accadi. Zamierzam otworzyć punkt kasowy.Poszukuję informacji.

mosia 10.04.2008 *.eai137.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Czy ktoś współpracuje z Accadią. Czy punkt kasowy to już przeżytek

Qark 20.04.2008 *.ip-85-219-166-77.ibd.gtsenergis.pl

55
daj sobie spokój z punktem kasowym po tych aferach to już kiepski interes...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.