Forum: Oszukał mnie pracodawca 1484

pjk 11.04.2008 *.aegx122.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Pracowałam w małej prywatej firmie przez 3 miesiące. Na koniec się dowiedziałam, że mi nie zapłacą, bo nie mają, a nie mają, bo źle pracowałam. A do tego nie byłam zatrudniona aby nie musieli płacić ZUS, tylko miałam dostać pieniądze na umowę o dzieło. Oczywiście jest to jawne kłamstwo ponieważ codziennie musiałam pracować i nie wykonywałam żadnego dzieła tylko typową pracę etatową.

 To wszystko stało się w Warszawie a nie w jakiejś dziurze! Co mam zrobić, aby oddzyskać pieniądze, które chyba mi się należą. 

 Dużo tu mądrych ludzi pomocy proszę ...

lech 10.06.2008 *.87-205-255-153.adsl.inetia.pl

2
Hmm, ul. Lindley'16 w Warszawie. Tam jest taka instytucja która się tym zajmie...  na przyszłośc takie sprawy się tam zgłasza zanim się wyleci....

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.