Forum: Czy franczyza się opłaca?

23.04.2008
wypowiedź: 1
*.range86-140.btcentralplus.com

Mam pytanie,czy współpraca z którąś z firm na zasadzie franczyzy się opłaca i ma sesns,bo sądząc po opiniach na tym forum,nie.Wszyscy praktycznie są nie zadowoleni i odradzają.Może ktoś zadowolony ze współpracy się wypowie,będę wdzięczna.

24.04.2008
wypowiedzi: 2
*.chello.pl

sens jest jak ma sie solidna podstawe - dobra marke i renome - zalezy co masz na mysli - zawsze lepiej wyjdziesz na plus jezli nie masz dosc dobrego partnera w interesie jak zainwestujesz sama i sama znajdziesz odbiorce ...

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.