Forum: Franczyza - opłacalna czy nie? 1482

ana 15.07.2008 *.77-253-13-122.adsl.inetia.pl

1
Jesteśmy zainteresowani otworzeniem biura w naszym mieście i zastanawiamy sie czy nie wejsc we franczyze z \"potentatem\" naszej branży??? czy ktoś ma juz jakies doświadczenie w tej kwestii?? na ile można negocjowac opłaty związane z zawarciem umowy franczyzy???

MiWi 15.07.2008 *.dlc225.neoplus.adsl.tpnet.pl

153
A jakie jest to nasze miasto i jaka jest nasza branża? Inaczej trudno coś poradzić...

piotrek_111 19.07.2008 *.adng213.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Tak, przede wszystkim dla franczyzodawców:)))

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.