Forum: Franczyza - opłacalna czy nie?

15.07.2008
wypowiedź: 1
*.adsl.inetia.pl

Jesteśmy zainteresowani otworzeniem biura w naszym mieście i zastanawiamy sie czy nie wejsc we franczyze z \"potentatem\" naszej branży??? czy ktoś ma juz jakies doświadczenie w tej kwestii?? na ile można negocjowac opłaty związane z zawarciem umowy franczyzy???

15.07.2008
wypowiedzi: 153
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jakie jest to nasze miasto i jaka jest nasza branża? Inaczej trudno coś poradzić...

19.07.2008
wypowiedzi: 285
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak, przede wszystkim dla franczyzodawców:)))

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.