Forum: Meta Market Kolportera 1475

jarolakers78 30.07.2008 *.abfm27.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam,

czy ktoś już współpracuje z Kolporterem w ramach prowadzenia Meta Marketu? Warunki znam, będę wdzięczny za opinie dotyczące przebiegu współpracy. Za wszelkie informacje z góry dziękuję.

Pozdrawiam

obiektywny komentator 30.07.2008 *.wimax3-64.telbeskid.com.pl

354
o ile się nie mylę to jakis czas temu (kilka tygodni wstecz) w tym portalu był artykuł iż Kolporter zaprzestał rozwoju tego konceptu

jarolakers78 30.07.2008 *.abfm27.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Rozwój ich nie jest już priorytetem firmy. Są jednak poszukiwane lokalizacje, są przejęcia już istniejących marketów. Jest propozycja na konkretną lokalizację.

jarolakers78 07.08.2008 *.abff226.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam,

ponawiam pytanie,

chodzi mi o to czy pchać się w to czy nie? Dokładnie, czy moja żona powinna się w to angażować, czy sobie z tym poradzi, a co ważniejsze czy nie wdepnie w jakieś... Opinie o salonikach znamy, lecz Meta Markety to troszkę inna bajka. Firma jednak ta sama. Będę wdzięczny za opinie.

jarolakers78 08.08.2008 *.abez49.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam ponownie,

serdeczne dzięki za opinie. Sam już nie wiem co mam o tym myśleć. Chciałem aby żona miała własny biznes, który będzie generował jakieś pewne dochody miesięczne. I z umowy tak wynika. Powiem tylko tyle, że są to dość ciekawe sumy. Pracy owszem dość dużo, ale jest to robota papierkowa, którą generalnie ona lubi i jest w tym dobra. Jest osobą bardzo systematyczną, a w tym systemie chyba o to chodzi. Ja chwilami będę mógł jej pomóc, ale mam własną firmę i nie mam na tyle czasu aby tego pilnować. Moja firma owszem jest dochodowa, ale nie uśmiecha mi się później robić jeszcze na czyjeś luksusy. Z doświadczenie wiem, że na takich sklepach jest dużo kradzieży, a i o uczciwych pracowników też trudno. Do tego jeszcze dochodzą te ich inwentaryzacje... Bądź mądry i coś tu wymyśl, nie należę do osób bardzo bojaźliwych, ale jeżeli "obiektywny" mówi prawdę (a nie mam powodów aby w to wątpić), to powiem szczerze, że nie mam ochoty znazeźć się w takiej sytuacji co on. A towar za jaki się odpowiada w Metach jest "trochę" więcej wart niż ten w salonikach.

jarolakers78 09.08.2008 *.abfp217.neoplus.adsl.tpnet.pl

102

Witam raz jeszcze,

wybacz, że pytam, ale jeśli od pięciu lat ciągle płacisz, to co tam się stało? Rozdałeś cały towar ludziom za darmo? Szczerze, przeraża mnie to wszystko.

Pozdrawiam

klucznik_Gerwazy 09.08.2008 *.77-254-173-238.adsl.inetia.pl

17

Kolporter wpisuje na wekslu kwoty, które bierze z księżyca, twierdząc, że są to poniesione przez nich straty w wyniku zerwania umowy. Ja swoją sprawę weksla przegrałem w Kielcach, ale wygrałem w Sądzie Apelacyjnym i nie muszę na szczęście niczego im dzisiaj płacić. W innym przypadku byłbym dzisiaj pewnie bezrobotnym i bez dachu nad głową. Na rozprawach nigdy nie było przedstawiciela firmy.Mnie również przedstawiciel Kolportera zapewniał, że wszystko o co proszę będzie w umowie zapisane. Potem okazało się, że tego nie było. Nie odradzam współpracy, ale zalecam daleko idącą ostrożność i czytanie wszystkiego co dają do podpisu. Ponownie podkreślam, że należy bezwzględnie ograniczyć odpowiedzialność z weksla, bo firma jest nieodpowiedzialna.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.