Forum: Mkiosk czy warto??? 1475

aragonis 28.09.2008 *.acjt232.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
  Witam. Mam pytanie dotyczące mkiosku mbanku. Proszę o odpowiedź ludzi siedzących w temacie lub prowadzących taki punkt a nie teoretyków. Czy się to opłaca prowadzić w centrum handlowym, z kim się kontaktować bo słyszałem że ciężko o kontakt przez stronę www i formularz, warto na początek w to się pchać? U mnie jest już jeden taki punkt na drugim krańcu miasta, podobno dobrze działa. Proszę o opinie i info na ten temat.

radex 29.09.2008 *.public6566.xdsl.centertel.pl

63
aragonis - w centrach handlowych to mBank sam prowadzi mKioski. Dla partnerów są mniejsze miasta.

aragonis 29.09.2008 *.aafo20.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
 Tak wiem mówię o takim mieście do 100 tys mieszkańców.

radex 04.10.2008 *.87-205-204-149.adsl.inetia.pl

63

Powiem Ci tylko, że jest bardzo trudno dotrzeć do właściwej osoby w mBanku. Mi się udało metodą niezbyt elegancką. Spróbuj pójść do najbliższego CUF mBanku i spytaj się o osobę odpowiedzialną. Maile lądują od razu w /dev/null, więc można ich w ogóle nie wysyłać.

Co do opłacalności - dobrze płacą za kredyty gotówkowe i konta, karty OK, ubezpieczeń nie ma, a za kredyt hipoteczny płacą tak skandalicznie mało, że żaden mKiosk w mojej okolicy w ogóle nie chce tego sprzedawać i odsyła do CUF. Powiem tylko tyle, że na jednym nie za dużym kredycie gotówkowym zarobisz więcej niż na ponad 20x większym kredycie hipotecznym, a nie muszę chyba dodawać ile zajmuje sprzedaż i obsługa kredytu hipotecznego.

Co do poziomów akceptacji - nie należą do zbyt liberalnych. Gdy rozmawiałem nie było oferty na oświadczenie, ale teraz już się chyba to zmieniło.

Rozmawiałem też z jednym "mKioskowiczem" to mówił, że kokosów nie ma, ale zarobek całkiem przyzwoity (sam pracował).

Frenzy 06.10.2008 *.apn-77-112-62-4.gprs.plus.pl

1

Kontakt przez zgłoszenie mailowe. Proces jak w standardowej rekrutacji. Odpowiedzą na wybrane aplikacje.

Zarobki zależne od sprzedaży, nie licz na wsparcie.

Wątpliwa jest rzetelność rozliczeń.

Nie polecam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.