Forum: Perfumy na mililitry 1475

Żaneta 17.10.2008 *.partynice.finemedia.pl

1
Witam, przeczytałam wypowiedzi na forum. Jestem klientką firmy Refan i bardzo mi ona odpowiada. Niestety ostatnio zapach który w niej kupilam byl zupelnie inny niz zawsze. Dowiedzialam sie od kolezanki ze pod firma refan podszywaja sie czasem perfumy z innej firmy bo sa tansze. nie wiem jakiej firmy ale ponoc niektorzy wlasciciele sklepow chca w ten sposob zaoszczedzic bo oryginalne refany sa drozsze. No i nie wiem jak to nastepnym razem sprawdzic czy powiedziec sprzedawcy ze chce tylko oryginalne refany. czy komus juz sie to tez przytrafilo?czy ktos wie jaka to moze byc firma?jak spr. oryginalnosc perfum.

Yolka 23.10.2008 *.poczta.adriatyk.com.pl

4
Ja jestem przedstawicielem Nicole, kiedyś byłam w Refanie, ale tam były problemy w jakością (krótko trzymały zapach, nieraz był to zupełnie inny niz opisywany). pReszłam do NICole. Tu jakość jest 10x lepsza niż Refan'a. A cena też jest OK. Polecam. Otwieram stoisko z nimi. 77% marży jest dla mnie. Zmienili sposób opieki nad pracownikami. SUPER.

Basiatos1 29.06.2010 *.ehk26.internetdsl.tpnet.pl

1

Perfumy, jedne dłużej pachną drugie mniej . A co z buteleczkami, które są takie sobie . Za to mogę się podzielić informacjąą o łądnych buteleczkach w zamian za kontakt do perfum. Znalazłam stonę gdzie buteli są dość ciekawie opisane i jak sprawdzę czy sprzedają na sztuki to moge podać info.

esyesy 10.12.2010 *.public-gprs45885.centertel.pl

1
Napewno Nicole nie pachnie dłużej i mocnej od Refana. Refan sprzedaje perfumy. Jak wiadomo posiadaja one utrwalacze i dlatego pachną długo zmieniając się na skórze.... nuta pierwsza, druga, trzecia. Nicole to wody toaletowe. Nie posiadają utrwalaczy dlatego pachną dwie godziny i... koniec. Ponadto stężenie olejku jest większe w perfumach(15%) niż we wodzie toaletowej(5-8%). Każdy wybiera to co mu odpowiada. Jeden lubi pachniec długo innego to męczy. pozdr

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.