Forum: Otwierać czy nie placówkę franczyzową banku? Moja krótka analiza i....prośba!! 1483

MARKPIO 24.11.2008 *.acpl201.neoplus.adsl.tpnet.pl

7

  Prawdopodobnie nie. Po ostatnich analizach wielu liczących się w świecie i w Polsce, analityków tej branży.rynek kredytów hipotecznych ma stopnieć nawet o połowę,a ostatecznym gwożdziem do trumny może być decyzja Komisji Nadzoru Finansowego o obowiązku posiadaniasporego wkładu własnego przy zakupie nieruchomości na kredyt.Już obecnie do niedawna najwięksi gracze na tym rynku:Millennium,Kredyt Bank,GE Money Bank czy też Polbank zdecydowanie przykręciły śrubę.W doniesieniach prasowych dużo też się mówi o potężnych zwolnieniach pracowników w tym sektorze.

    Proszę wszystkich zainteresowanych o zabranie głosu na ten temat. 

GetOut 24.11.2008 *.gnt66.internetdsl.tpnet.pl

30

Kolego, prowadzę franczyzę banku i wiem, że nie hipoteka jest podstawą prowizji.

Zapominasz, że udzielając kredytów gotówkowych i przyjmując depozyty, oraz zakładając ROR-y, wypracowujesz stały comiesięczny zysk. Budując bazę klientów, co miesiąc od każdego przyjmujesz wpłaty (rachunki obce i własne) oraz robisz wypłaty.

To wszystko razem po jakimś czasie generuje niezły stały zysk, jednak jeśli chcesz od razu zarobić fortunę, to masz rację, nie opłaca się otwierać banku...

To moje zdanie, człowieka cierpliwego i upartego...

MARKPIO 24.11.2008 *.acpl201.neoplus.adsl.tpnet.pl

7
Wiem że tzw: stałki są istotnym elementem tej działalności.Pomimo tego ,troszkę się obawiam,stąd mój wpis na Franchising.pl..Pozdrawiam serdecznie.Marek

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.