Forum: lokal na osiedlu 1484

luki30 22.01.2009 *.user-5af2bd95.tcl127.dsl.pol.co.uk

2
Witam wszystkich,posiadam lokal na osiedlu okolo 10 tys/mieszkancow,w miescie 70 tysiecznym.Lokal jest usytuowany w ciagu chandlowym,obok jest totalizator,piekarnia,pare sklepow sporzywczych,przychodnie lekarskie,AGD,buty.CHCIALBYM OTWORZYC jakis punkt kredytowy,ale niemam zadnych kontaktow.Czy moglby mi ktos cos doradzic na ten temat,jakies adresyitp.filia bankow odpada,ttylko centrum.Czekam na opinie czy to dobry pomysl,z gory dziekuje za wypowiedzi

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.