Forum: Poszukuję odbiorców towaru w bardzo dobrych cenach

23.01.2009
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szukam osób zainteresowanych odbiorem towaru typu, klimatyzatory, wentylatory, osuszacze, okapy kuchenne , grzejniki elektr. , oczyszczacze powietrza i inne pewnego znanego światowego producenta. Interesują mnie odbiorcy którzy chcą to sprzedawać w sklepie lub w hurtowni. Ceny są bardzo niskie przy większych zamówieniach. Początek współpracy mozliwy na wiosnę lub trochę wcześniej.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.