Forum: Karta dla VIP 1483

ADGO 28.01.2009 *.ip124-c27.gl.digi.pl

1
Jesteśmy niebankowym przedstawicielem najstrszej oraz najbardziej ekskluzywnej karty płatniczej na świecie typu charge(z odroczonym terminem). Poszukujemy w całym kraju osób oraz firm chętnych do reprezentacji marki. Warunek zawacia współpracy - zaświadczenie o niekaralności. Pozostałe kwestie do uzgodnienia. Zapytania pod nr. tel-501 485-536 lub e-mail- biuro.adgo@gmail.com.  

zuzia 04.02.2009 *.iqt6.internetdsl.tpnet.pl

2
może byłabym zainteresowana , ale wcześniej  chciałabym wiedziec więcej , chocby podstawowe standardy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.