Forum: jak skonstuować umowe franczyzodawcy? 1482

apokalipsa 30.01.2009 *.aata72.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam wszystkich.

Poniewaz dopiero chce zacząć z franczyza i nie mam żadnego pojęcia na ten temat, chciałbym aby może ktos mi pomogl jak skonstruować umowe franczyzy zeby dzieki niej zachecic klientów do jej wziecia. Nie bedzie to pełna franczyza, nie beda to nowe sklepy tylko asortyment do sklepów. Chciałbym dzieki temu zaoferować takie warunki klientom zeby chcieli ja wziąć i dzieki temu wyeliminować troche konkurencji ze sklepów..

Zgory dziekuję

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.