Forum: Natur House - czy na tym koncepcie można zarobić? - kosmetyki, biżuteria, upominki 44

Zbyszek_ 05.02.2009 *.ie81.internetdsl.tpnet.pl

1
Witam.Mam takie pytanie czy otworzyl ktos moze w NATURHOUSE i pochwali sie jak idzie,czy rozwija sie siec?Mam miasteczko okolo 80tys bardzo dobrze rowziniete,lokal w samym centrum praktycznie 50mkw.

Endrju 08.07.2010 *.ip-77-222-226-228.spray.net.pl

1

proszę o opinie nt. tej franczyzy. czy ten koncept rzeczywiście działa? konkurencja jest duża, produkty Naturhouse drogie. proszę o podzielenie sie doświadczeniami.

dziękuję, pozdrawiam

Ron 27.02.2012 *.cun42.internetdsl.tpnet.pl

6

Szukam opini na temat NaturHouse. Czy ktoś zna kocept i czy na tym da się zarobić pieniądze.

Pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.