Forum: Opłacalność franchisingu w rzeczywistości 1475

xodus 08.03.2009 *.dfjp.vlan192.dengo.lubman.net.pl

2

Witam serdecznie wszystkich.

Troche sobie poczytałem forum i z tego co zauważyłem ludzie generalnie negatywnie wypowiadają się na temat franchisingu, że np. nie da sie na tych umowach( ogólnie) zarobić dobrych pieniędzy, że tak naprwdę biznes franchisingowy jest korzystny jedynie dla jednej ze stron. W obec tego mam pytanie jak z tym jest w rzeczywistości? Jeśli franchising to "pomyłka" to prosiłbym o konretne argumenty dlaczego tak jest. Tutaj proszę o wypowiedź tylko osoby w temacie tj. konkretnych franczyzobiorców. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Jędrula 10.03.2009 *.193.120.116.185

1
Witam.Parę m-cy czekam na odpowiedż o ew.współpracy z Banku PKO SA,parę tyg. z Getin Banku.Czy to jest dobry zwiastun na dalszą współpracę skoro na starcie jest się olewanym?!Może nie dotyczy to tematu opłacalności franczyzy,ale jakoś się z tym wiąże.Chyba powoli przechodzi mi ochota na ten rodzaj działalności.

Macias 23.03.2009 *.dsl.reszel.arkusnet.pl

1
Wiecie co mi sie wydaje ze w rzeczywistosci to jest tak jak w tym powiedzeniu. krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje. Jesli franchising nie jest oplacalny to ja sie pytam dlaczego ludzie sie w to pchaja i trzymaja sie tego rodzaju dzialalnosci. a pozniej otwieraja kolejne filie w innych miastach. to po prostu musi sie oplacac. pozdro

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.