Forum: Skrzynki reklamowe na wizytówki 1484

meduz 17.03.2009 *.c69-178.icpnet.pl

1
Witam. Dobrym pomysłem na biznes sa Skrzynki reklamowe, które umieszcza sie w najbardziej ruchliwych lokalizacjach miasta. Wewnatrz znajduja sie wizytówki 16 firm. Sa one zamkniete i moga byc wyjmowane pojedynczo za pomoca pokretla. Wlasciciel Skrzynek Reklamowych wynajmuje odplatnie lub nieodplatnie miejsce na ich powieszenie np. w hipermarketach, przychodniach, kinach, pizzeriach - czyli wszedzie tam gdzie przewija sie masa ludzi. Z kolei miejsca na wizytówki oferuje odplatnie firmom (z kazdej branzy!). Jedyna praca do zrobienia to dokladanie co jakis czas wizytówek. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.