Forum: Totolotek - jak to działa?

18.03.2009
wypowiedzi: 2
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

CZY KTOŚ WIE JAK SIĘ DZIAŁA W TOTOLOTKU I CZY NA TYM MOŻNA ZARABIAĆ.

20.03.2009
wypowiedzi: 19
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najpierw powinieneś sie spytać czy ktoś da ci możliwość współpracy z nimi.Toto-Lotek to państwo w państwie,im nie zalezy aby mieć nowe punkty.Chyba że otworzysz duży supermarket  przez który będzie przewijać sie mnóstwo ludzi to może masz szanse.Ja próbuję od kilku lat i natym koniec.Z tego co się zorientowałam to nie jest biznes z którego się żyje ,taki punkt podnosi prestiż sklepu i przyciąga klientów.

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.