Forum: Salon Play 1475

Bertix 16.10.2007 *.ags118.internetdsl.tpnet.pl

Witam. Mieszkam w miasteczku liczącym ponad 30 tyś mieszkańców. W moim mieście salonów z telefonia komórkową jest po dwa z kazdej sieci oprócz play. Zastanawiam się czy warto byłoby otworzyć taki salon, czy wogólę jest to opłacalne? Może ktoś z państwa jest już franczyzobiorcą playa? Prosiłbym o poradę jeśli ktoś z państwa wie więcej na ten temat.

Daro 09.12.2007 *.dnb231.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Witam

Czy ma ktoś z furomowiczów informacje dotyczące oferty Play. Proszę o analizę w kontekście innych operatorów komórkowych i podpowiedzi czy warto z nimi rozmawić.
pozdrawiam

aragonis 09.12.2007 *.aagt189.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Sam się zastanów czy warto z nimi rozmawiać. To tobie powinno zależeć na tym a nie im. TY będziesz swoje pieniądze przeznaczał i inwestował w komórki... Sieć Play sam się nad tym zastanawiam, min koszt to 35 tys zł więc nie tak dużo a obroty zależne są jak zawsze od strategicznego miejsca lokalu, gdzie duże natężenie ruchu daje pewność sporej ilości klientów.

Daro 09.12.2007 *.dnb231.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
No tak, o warunkach wstępnych słyszałem i wygląda na to, że nie mam problemu. Chodzi ma raczej o porównanie z innymi operatorami. Czy ktoś ma z Play-em jakieś doświadczenia - jakość współpracy, prowizje, czas ich reakcji na złożoną ofertę itp. Na razie na moim terenie (miasteczko 40tyś) nie ma jeszcze salonu choć konkurencja ma po 2. Lokal też mam raczej w centrum przy głównej ulicy.

Grzegorz29 07.01.2008 *.87-205-190-215.adsl.inetia.pl

1
potrzebuję wiadomości jak ich przekonać do otworzenia drugiego punktu w mieście 50000 mieszkańców. Dzięki. Dajcie znać jak wam sie z nimi współpracuje?

mak 26.03.2008 *.ahj148.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Czy ma ktoś doświadczenie w opłacalności prowadzenia salonu Play w franczyzie ? Planowana lokalizcja w miescie 50-tys. z istniejącymi już placówkam  "Empiku"  i  "Germanos ".Będę wdzięczny za opinię.Pozdrawiam.

damiluxx 05.06.2008 *.chello089079203208.chello.pl

12
Ma ktos lub mial cos do czynienia z franczyza sieci Play?Jak wygladaja prowizje,obsluga partnera itp.pozdrawiam

MK77 06.06.2008 *.apn-77-113-35-97.gprs.plus.pl

14
trudno się z nimi rozmawia, apracownicy KIM są chyba mało kompetentni...to tyle co mogę publicznie wyrazić.

strusiek 23.06.2008 *.abed184.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Czy ma ktos jakies doswiadczenia prz wspolpracy z ta siecia?  Moze ktos jest po wstepnych rozmowach dotyczacych udzialu w w/w sieci? Pozdrawiam i licze na odpowiedz

edikp 02.10.2008 *.public19522.xdsl.centertel.pl

2

Witam,

Czy posiada ktoś numer kontaktowy do osoby, z którą można porozmawiać o założeniu punktu Playa..? Jakie są wkłady, zyski z takiej placówki, prowizjeitp. Bardzo proszę o informację. 

aragonis 03.10.2008 *.aagz79.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
Nieźle wczoraj był bank dziś już komórki:).

aragonis 03.10.2008 *.aagz79.neoplus.adsl.tpnet.pl

76
http://franchising.pl/katalog/4/agd-rtv-telekomunikacja/

Adamp1 08.10.2008 *.host-ip221-131.crowley.pl

3

Witam,

Na stronie Play masz oficjalny kontakt, oraz opis warunków, które musi spełnić potencjalny francyzodawca...znajomy sam prowadzi małe stoisko Play w jednym z hipermarketów w Katowicach. Zyski... delikatnie mówiąc, mnie zaskoczyły:-)

 Pzdr i powodzenia

Adam

Ps: Daj znać jak ci poszło:-)

anderson 10.12.2008 *.142-goc-21.acn.waw.pl

2
ta rekalam jest mocno tendncyjna - pokazuje tylko te taryfy konkurencji od których Play jest lepszy. Niestety Play przegrywa chociażby z Orange w którym po uaktywnieniu pakietów można dzwonić nawet za 20gr za minutę. Zresztą nie przez przypadek Orange ma najwięcej abonentów w Polsce

Bob no1 12.12.2008 *.chello089077099029.chello.pl

2
Zaryzykowali tego typu reklamą, chyba nie oczekiwali takiej burzy, a teraz niektórzy z operatorów pokazują faktycznie jakie mają stawki i prawda wychodzi na jaw.

anderson 22.12.2008 *.142-goc-21.acn.waw.pl

2
sama reklama dość kontrowersyjna - na pograniczu prawa. do tego stawki wyjęte z kontekstu. Ja w Orange mam w abo za 30zł stawki od 30gr/min więc jednak taniej niż w Play

Bob no1 26.12.2008 *.chello089077099029.chello.pl

2
Sama reklama moze nie jest na pograniczu prawa, ale juz fakty, ktore play przedstawil, jak widac nie sa odzwierciedleniem rzeczywistosci, a to juz nie jest legalne.

rzemyk 18.03.2009 *.79.162.177.241

1

Witam!!

Od niedawna nosze sie z zamiarem otwarcia salonu operatorka komorkowego PLAY. Wiem ze na otwacie trzeba miec okolo 35 tys. Chcem je otworzyc w mejscowosci 15 tys nie ma tu jeszcze salonu play ale nie wiem czy ogole takie cos jest oplacalne ile wogole mozna na tym zarobic miesiecznie. Moze ktos ma taki salona albo znajomeo wiec wie czy to sie oplaca czy lepiej sobie odpuscic. Z gory dzieki za wszelka pomoc  

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.