Forum: Jaki jest obecny stan franchisingu an świecie? 1477

Marek 01.03.2003 *.staticline1547.toya.net.pl

Juz tłumacze o co mi chodzi, na wstepie chciałem wspomniec ze jestem w czsie pisania pracy na temat frinchisingu i informacje te pomogły by mi w jej napisaniu. W książce M. Dudzik pod tytułem Franchising na stronie 32 autor w postaci tabeli przedstawia kraje z najwiekszą liczba systemów franchisingowych, liczbe franchisobiorców w tych krajach oraz obroty. Szkopuł polega na tym ze dane te są z roku 89. I moja prosba moze ktos dysponuje bardziej aktualnymi liczbami. POZDRAWIAM

Andy 02.03.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Ściągnij sobie raport z tego portalu - jest taka tabela.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.