Forum: Semax - Trzęsienie ziemi w branż odzieżowej 1483

Aneta_Sz 31.03.2009 *.abbu28.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Żenujący artykuł.

"Z danych zebranych przez różne sieci wynika, że liczba osób wchodzących do sklepów spadła średnio o 30 proc."- ciekawostka, bo z danych GUS które otzrymują wszyscy wynika, że w styczniu odzież była nawet na plusie, a w lutym na delikatnym minusie. Żadnego załamania nie widać:

"Oceny koniunktury w poszczególnych branżach handlu detalicznego są
zróżnicowane. Najgorzej oceniają koniunkturę jednostki z branży pojazdy samochodowe
– minus 10 (przed miesiącem minus 7). W branży żywnościowej wskaźnik wynosi minus
9 (minus 3 w styczniu), w branży włókno, odzież, obuwie – minus 4 (w ubiegłym miesiącu
plus 6). Jedynie jednostki z branży gospodarstwo domowe oceniają koniunkturę korzystnie (plus 8 wobec plus 11 przed miesiącem)."

Ale pewnie GUS się myli, a Franchising.pl ma lepszych informatorów ;-)

iks 31.03.2009 *.dno113.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
 Przypomnij sobie Aneto_Sz słowa bogusia Smolenia z Kabaretu "TEY" :" A dla kogo ten wywiad?"... I tak średnia rośnie... Zejdź Anetko na ziemię...

MiWi 01.04.2009 *.dkm92.neoplus.adsl.tpnet.pl

153
W przypadku sieci które słabo sobie radzą spadki mogą sięgać 30proc. W danych GUS jest też ujęta cała sprzedaż odzieży od dyskontów przez hipermarkety do butików.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.