Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes 1475

Wojtek2391 06.08.2007 *.bhc95.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam.
Ma do wykorzystania powierznie około 300m.kwadratowych. Wcześniej była tu piekarnia. Miejsce w mieście około 30-35tyś. Przy bradzo ruchliwej obwodnicy.
Jakby ktoś miał jakiś pomysł albo możę propozycje. województwo świętokrzyskie
Pozdrawiam

bbb 08.08.2007 *.public-gprs38167.centertel.pl

4
proponuje wykorzystać baby-boom i przeznaczyć lokal na hurtownię prawdziwą lub tylko z nazwy, wszelakich artykułów dla dzieci - od pieluszek łóżeczek, wózków i innego tego typu wyposażenia począwszy, do zabawek.

jarolakers78 15.08.2007 *.public-gprs45275.centertel.pl

102
Witam forumowiczów,
mam problem z pomysłem na zagospodarowanie lokalu. Lokal ma 35 m2 powierzchni, plus małe zaplecze, około 10 m2. Położony jest w jednej z najlepszych lokalizacjach naszego miasta (ok. 80 tysięcy mieszkańców) tj. na starym mieście. Praktycznie nie da się go ominąć chcąc dojść na Rynek lub jednego z Urzędów Miejskich. Tuż obok jest b. duży parking. W okolicy banki i operatorzy telefonii komórkowej, plus kilka restauracji. Standard wykończenia lokalu śmiało można określić jako wysoki. Jedyny minus to mała witryna. Proszę forumowiczów o szczere porady, jeżeli czegoś mądrego nie wymyślę będę musiał rozwiązać umowę najmu.
Pozdrawiam

Nitka208 21.08.2007 *.default-gw.timplus.net

11
Przynajmniej masz lokal ......bo ja nawet tego nie mam.
Ja bym skierowała kroki do banku celem nawiązania współpracy. Tylko jakiego?

Nitka208 21.08.2007 *.default-gw.timplus.net

11
Eurobank? PKO BP?
o nich myśle. Chciałam nawiązać współpracę z PolBankiem - ale myślicie, ze mi odpowiedzieli na e-maila :-(

Kat4Ni 08.09.2007 *.abdx156.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
Propomnuje dom weselny na ok 250 osoób. Średnio przy takiej inwestycji przyjmuje się 1 m kw na 1 osobę + ok. 50m kw na kuchnie. Jeśli ładnie zrobisz napewno bedziesz miał klientow. U nas w okolicy jest kilka, a każdy ma termin zarezerwowany na 2 lata do przodu. Dolicz do tego bale sylwestrowe, karnawalowe, komunie, eventy. A jeśli jest to lokal przy trasie zawsze może byc mini resteuracja w czasie tygodnia. Chociaz ja pozostal bym przy jednej specjalnosci.

Pozdrawiam,

Kuba

beata1711 20.09.2007 *.bxu75.internetdsl.tpnet.pl

1
Witam, proponuje rozwazyc przystapienie do sieci DDD Dobre Dla Domu. Dzialamy w branzy art. wyposazenia wnetrz. Nasz asortyment to podłogi i drzwi. Zaletą są niskie nakłady inwestycyjne oraz znakomita sytuacja na rynku w tym sektorze. Wiecej informacji pod numerem telefonu 061 665 76 60. Pozdrawiam Beata Pawlicka (beata.pawlicka@brww.pl)

Pch 02.10.2007 *.chello087207001153.chello.pl

1
Szukam partnera (lub pożyczkodawcy) do uruchomienia kolejnego sklepu franczyzowego (obecnie prwadzę już kilka sklepów) znanej sieci. Więcej info: pch@chello.pl

jarolakers78 02.10.2007 *.host-89-228-20-129.zamosc.mm.pl

102
Witam forumowiczów,
mamy mały problem. Posiadamy własny budynek, który obecnie remontujemy. Jest to dość duży budynek i prace troszkę się przeciągają. Ukończone jest już około 100 m2 wśrodku i na zewnątrz. Lokal jest kompletnie przygotowany do rozpoczęcia działalności. I tu pojawia się "mały" problem z racji faktu, że nie bardzo jesteśmy pewni co tam otworzyć. Miejscowość nie jest duża (ok. 5 tyś mieszkańców), ale za to jest to duża gmina i jest dosyć daleko od większego miasta. Mieszkańcy nie są najbogatsi, typowe wschodnie polskie miasteczko. Jedynym plusem jest fakt, że w przyszłym roku otwiera się tutaj przejście graniczne z Ukrainą. Jedynym pomysłem, który wydaje się rozsądny to jakiś większy ciuchland, połączony ze sprzedażą środków czystości, piorących na wagę lub litry. Lub ciuchland połączony ze sklepem Wszystko po 4 zl. W miejscowosci jest dwa sklepy z ciuchami używanymi, ale raczej można je nazwać budkami. Zapomniałem wspomnieć, że przy budynku mamy b. duży i własny plac parkingowy. Nieruchomość położona jest przy głównej trasie i w sercu miejscowości. Kiedyś był plan aby otworzyć materiały budowlane, ale ktoś nas uprzedził. Proszę o rzeczowe podpowiedzi, będziemy bardzo wdzięczni za rady. Jesteśmy troszkę w patowej sytuacji, kupa kasy włożona w remont a planowana działalność już raczej nie wypali. Może ktoś z forumowiczów współpracuje z jaką pożądną fimą, również z innych branż i ją poleci. Może jakiś inny pomysł, sami już nie wiemy...
Pozdrawiam

bartomada 02.10.2007 *.207-29.is.net.pl

Jedź na najblizsze przejscie z Ukrainą i popatrz co oni(Ukraińcy) do siebie od nas wywożą-chodzi mi o zwykłych ludzi w samochodach osobowych lub dostawczych..Przejeżdżalem w maju przez Korczową to widzialem,ze dużo aut wiozło jakies płyty-typu meblowego.Jak bedziesz mial towar dobry i w niskiej cenie to sami cie znajdą bez reklamy-przykładem są meble ,które kilka lat temu stały w kazdej stodole koło wschodniej granicy i były masowo kupowane .

motylek 04.10.2007 *.ecw210.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam 5 ha gruntu w jednym kawałku przy głównej drodze jak myślicie jak można ten grunt wykorzystać co na nim postawić, wybudować, gdzie szukać na ten temat informacji...
z góry dziękuję za informacje.

Nitka208 06.10.2007 *.default-gw.timplus.net

11
Ja gdybym miała działkę w przelotowym punkcie w moim mieście lub na obrzeżach postawiłabym na mc'donalds-a. Na 100%. Chodzi mi to od kilku lat po głowie. Dla mnie właśnie jest problem z działką.
Zostaw sobie 1 ha pod restaurację, resztę sprzedaj i myśl jak skombinować pozostałą kasę, bo tam trzeba miec własne środki!

Nitka208 06.10.2007 *.default-gw.timplus.net

11
Brzmi ciekawie.
nitka208@wp.pl

pbasaj 06.10.2007 *.host-89-229-142-130.chelm.mm.pl

1
Lokale użytkowe, przy deptaku, ul. Lwowska, vis a vis Get ing Bank i Rossmann w Chełmie do wynajęcia od jesieni 2008r. Parter - ok. 150m2 witryna ok. 10m od strony deptaka, obecnie sklep obuwniczy; I piętro – ok. 75 m2 obecnie lokal mieszkalny; piwnica ok. 150m2, obecnie Pub z ogródkiem piwnym. Inwestycja , rozbudowa w obecnej kamienicy jest w fazie projektowania, a więc istnieje jeszcze możliwość ingerencji w projekt. W przypadku zainteresowania istnieje możliwość zwiększenia powierzchni dwukrotnie poprzez połączenie z sąsiednią, bliźniaczą kamienicą również w fazie rozbudowy. Kontakt na e-mail pbasaj@wp.pl.

lukas 08.10.2007 *.dag225.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
wejdz na strone www.etna-distribution.pl, nowosc w Polsce na inwestycje w gastronomie, warto, szczegolnie jak posiadasz juz lokal.

lukas 08.10.2007 *.dag225.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
wejdz na strone www.etna-distribution.pl, nowosc w Polsce na inwestycje w gastronomie, warto, szczegolnie jak posiadasz juz lokal.

jarolakers78 09.10.2007 *.host-89-228-20-129.zamosc.mm.pl

102
Wiatam ponownie,
poszukujemy firmy dostarczającej odzież używaną, ale interesuje nas tylko towar wysokiej jakości. Czy może Państwo współpracują już z taką firmą, którą możecie polecić? Interesujemy się również towarem z rodzaju wszystko po 4 zl. Z góry dziękujemy za rady.
Pozdrowienia

malanit 09.10.2007 *.hga202.internetdsl.tpnet.pl

9
Własny lokal, nieduże miasto, nie zbyt zamożni mieszkańcy, duża gmina... A myślałeś o założeniu placówki bankowej? Oferty są w tej chwili bardzo konkurencyjne - od 30 tys (zdaje się że eurobank ma taką ofertę) do ponad 100 (multi, dominet). Masz bank na wyłaczność, sprzedajesz kredyty, lokaty, fundusze, hipotekę. No i jeszcze rośnie prestiż biznesu, bo zostajesz bankierem.

motylek 24.10.2007 *.ebn156.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam 5 ha gruntu przy głównej drodze i myśle o postawieniu tam stacji benzynowej lub pakingu dla TIR-ów wraz z "barem" - jakaś knajpka.
Czy ktoś z czymś takim już ruszył i może napisać od czego zacząć, czy jest możliwość na dofinansowanie.

koteczek126 24.10.2007 *.cla24.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
jeżdżę e50 i powiem że takie punkty rosną jak grzyby po deszczu, stacja paliw,knajpa z toaletą, ze dwa pokoje na poddaszu i duży parking niekoniecznie strzeżony, pełne stoją zawsze

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.