Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes 1475

inwestujacy 11.10.2006 *.212.160.196.204

Jak dokladnie wygladala procedura przyznania kredytu w Twoim przypadku?

Pawel_S 13.10.2006 *.abbh124.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam
Mam pewne rozwiazanie dla pana. W Polsce a zwlaszcza w duzych miastach swietnie rozwija sie rynek nieruchomosci. Sam od pewnego czasu inwestuje na tym rynku i przekonalem sie ze mozna na nim naprawde dobrze zarobic. Jesli jest pan zainteresowany tym tematem to sluze moimi doswiadczeniami. Pozdrawiam.

inwestujacy 13.10.2006 *.212.160.196.204

Jestem zainteresowany, zwłaszcza dlatego, że dysponuje jedynie wyżej wymienioną gotówką.

Pawel_S 16.10.2006 *.armagedon.uniflex.com.pl

Skoro dysponuje pan tylko takim kapitalem to proponowalbym wykupienie jakies malej firmy (np bar bistro, czy kawiarenka internetowa) jezeli nie chce pan poswiecac zbyt wiele czasu na prowadzenie interesu ma pan dwa wyjscia
1 zatrudnic pracownika i zajac sie tylko rozliczeniami i prowadzeniem firmy tylko z finansowego punktu
2 moze pan takze po prostu kupic taniej i sprzedac drozej
Ewentualnie jezeli nie chcialby pan inwestowac w takim kierunku to jest jeszcze inne wyjscie, mianowicie fundusze inwestycyjne takie jak np Skandia. Sredni zysk roczny ok 12% czesto bywa ze jest duzo wiekszy, ryzyko bardzo maele a przy tym jest to rozwiazanie ktore nie zabierze Panu czasu wolnego. Przy tym jest to bardzo dobre zabezpieczenie swojej przyszlosci finansowej. Jezeli ma pan jakies konkretne pytania to prosze o maila s1lobo@interia.pl

viola 16.10.2006 *.212.244.57.36

7
Witam,
zdecydowanie polecam pocztę franczyzową. Inwestycja mała, duże spektrum działania: www.paf.pl
Pozdrawiam
vk

inwestujacy 16.10.2006 *.212.160.196.204

Jesli posiadasz jakieś konkretne informacje na temat (poza tymi które znajde na stronie) to jestem nimi zainteresowany.

piotr5 20.10.2006 *.fho18.internetdsl.tpnet.pl

powiem tak daj mi połowe tego a w dwa miesiące podwoje to.

pozdrawiam.

inwestujacy 22.10.2006 *.212.160.196.204

A czy mozna widziec w jaki sposob?

majlo 15.11.2006 *.belf-cache-3.server.ntli.net

12
Witam serdecznie! a czy interesuje cie wspolpraca? pozdro:-)

jarolakers78 17.11.2006 *.bgh199.neoplus.adsl.tpnet.pl

102
Witam,
już wcześnie wspominałem na tym forum, że mam lokal 18 m2 i nie wiem jak go zagospodarować. Oczywiście proszę o pomoc forumowiczów. Powierzchnię lokalu już znacie. Lokal jest na parterze, ma dużą witrynę na parking. Oprócz mojego lokalu na parterze będzie tylko bank, więc odpada pośrednictwo kredytowe. Co tutaj wymyśleć, bo lokal jest w super miejscu, tzn. bardzo uczęszczanym a obecność banku tylko natężenie ruchu poprawi.
Pomóżcie
Pozdrawiam

DAMAR 17.11.2006 *.hz219.internetdsl.tpnet.pl

18
No coż, powierzchnia lokalu bardzo mała...ale chyba idealna na otwarcie punktu przyjmowania zakładów piłkarskich- Toto-mix, STS, Milenium, ale trzeba się zorientować co i jak

SEBASTIAN 02.01.2007 *.80.54.169.160

7
MYSLE O GASTRONOMI CZY TELEPIZZA W MIESCIE 50TYS. BEDZIE MADRYM POSUNIENCIEM?A JESLI NIE MOZE COS PODPOWIECIE?

JOHN 02.01.2007 *.bhq149.neoplus.adsl.tpnet.pl

35
KOLEGA CHYBA OSZALAŁEŚ!!!! DAJ SOBIE NA WSTRZYMANIE Z WSZELAKIMI SIECIAMI, JEŚLI DYSPONUJESZ TEGO TYPU GOTÓWKĄ ZAJMIJ SIĘ BUDOWĄ DOMÓW SZEREGOWYCH. DZISIEJSZY RYNEK W BUDOWNICTWIE JEST NIENASYCONY BRAKUJE PONAD 3MLN MIESZKAŃ. JA TO SAMO ZROBIŁEM, WYSZEDŁEM Z SIECIÓWKI I TO CO ZAOSZCZĘDZIŁEM(URATOWAŁEM) INWESTUJE TERAZ W GRUNTY I STAWIAM LUDZIOM DOMY( ZUPEŁNIE INNA BAJKA) JESTEM PANEM SWOJEGO LOSU A NIE TAK JAK DO NIEDAWNA CZAPKOWAŁEM PRZED PANIĄ PREZES

SEBASTIAN 02.01.2007 *.80.54.169.160

7
DZIEKI JAKIES 2 LATA TEMU MYSLALEM O TYM ALE NIE WIEM OD CZEGO ZACZAC CENY DZIALEK SA ZE NIE WIEM CZY ZA TAKA KASE MOZNA COS ZROBIC W TEJ DZIEDZINIE JESLI MOGLBYS COZ PODPOWIEDZIEC BYLBYM WDZIECZNY A CO DO FRANCZYZY TO IM WIECEJ ROZMAWIAM Z LUDZMI KTORZY ZNAJA TEMAT TYM BARDZIEJ WATPIE W SUKCES W SYSTEMIE POZDRO....

Lider 02.01.2007 *.abib235.neoplus.adsl.tpnet.pl

10
Dobrym pomysłem na inwestycje jest skład budowlany ja już wiesz jest bum na rynku budowlanym i zawsze na rynku jest miejsce na dobrze zaopatrzony skład budowlany . Myślę że 200tyś zł na początek wystarczy

adamaria 03.01.2007 *.chello087206249238.chello.pl

21
Kapitał duży, ale z tymi domami to chyba przesadziłeś. Sama budowałam sobie dom i wiem,że z taką kasą to najwyżej dwa domy można postawić i to nie najwyższego gatunku.No i jesli masz swoją działkę, jeśli jej nie masz, to zapomnij!

piotrek_111 05.01.2007 *.bmv109.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Też uważam, że franczyza w polskim wydaniu to wielka lipa. Zajmij się czymś innym na własny rachunek.

Zresztą przeczytaj kilka umów, które "dawcy" podtykają do podpisania i wtedy dojdziesz do jedynego rozsądnego wniosku : "POCAŁUJTA WÓJTA W CHUJTA".......

pasztecik 08.03.2007 *.host-81-190-42-141.szczecin.mm.pl

29
PASZTECIKI szczecińskie, inwestycja nawet od 7 tys w zależności od lokalu. szczegóły na www.pasztecik.pl w zakładce FRANCZYZA

mmkk 12.03.2007 *.abfr121.neoplus.adsl.tpnet.pl

szukam fajnych ciuchów do sklepu który uruchamiam w mieście 50 tys.w Galerii Handlowej.Niechcę bardzo wiązać się z jedną firmą bo to różnie bywa może ktoś coś podpowie.Dzięki

isomax 19.03.2007 *.eak82.internetdsl.tpnet.pl

3
Zainwestuj w siebie zbuduj dom w najbardziej rowinietech technologi z wykorzystaniem energii odnawialnej.jesli taki dom bedzie w twoim rejonie.. masz pewny zbyt..

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.