Forum: Franczyza Orange lub Plus - telekomunikacja, IT, AGD/RTV 27

Erf 19.04.2009 *.PC-77-46-32-54.euro-net.pl

1

Witam.

Chcę otworzyć punkt Orange lub Plusa w miasteczku 6000. Trochę mała mieścina ale od niedawna miasto , a w promieniu 30 km nie ma żadnej innej placówki innego operatora. Pytanie jakie są średnie zyski z prowadzenia takiego punktu i co jest lepsze orange czy plus, jęzeli ktos z was współpracuje z ww. firmami jako partner będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam.

Asia.Pytająca 08.08.2011 *.aejq35.neoplus.adsl.tpnet.pl

6
Również chcę otworzyc Plus Partner na podobnych warunkach jak przedmówca. W związku z tym mam pytanie do Ciebie udało się ? Jak Ci się widzie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.