Forum: DobreWina.pl 1483

Damiano 24.04.2009 *.xdsl.107.c93.petrotel.pl

1

Witam

Jestem zainteresowany franczyzą DobreWina.pl. Prosiłbym o kontakt osoby które prowadzą taki sklep bądz sie orientują czy jest to opłacalny interes. Dodam ze mieszkam w mieście 140tys. gdzie znajduja sie wa sklepy z alkoholami jednak nie sa to sklepy gdzie sprzedawany jest jeden produkt tak jak ma to miejsce w sklepach z DobtymiWinami. Prosiłbym o pomoc ludzi którzy sie obracaja w tej branży i mogą mi pomóc. Czy jest sens dzisiaj otwierać taki sklep czy jest to opółacalny interes? Od dłuższego czasu myśle nad otwarciem takiego sklepu jednak cały czas się wacham. Pieniędze które są przewidziane na tą inwestycje to 35 tys zł.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.