Forum: Pieniądze na początek

12.05.2009
wypowiedzi: 10
*.ssp.dialog.net.pl

Witam,czy ktoś z franczyzobiorców podpierał sie tylko kredytem bankowym czy korzystał z własnych oszczędnosci.Chciałbym otworzyć jakiś biznes, ale nie mam zbyt wiele pieniędzy odłożonych.Jaki rodzaj biznesu w takim przypadku wybrać? Dziękuje za wszelkie informacje!

25.05.2009
wypowiedzi: 2
*.33.104.106

Ja sto % kapitału pozyczylem od znajomych

25.05.2009
wypowiedzi: 10
*.ssp.dialog.net.pl

I udało sie jakoś w miarę szybko spłacić? Jaką kwote pożyczałeś?Ja raczej będe musiał skorzystac z banku i trochę mnie to przeraża!!

25.05.2009
wypowiedzi: 19
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mozna otrzymać pieniadze na rozpoczecie dział. gosp. z Urzedu Pracy - w tej chwili ok. 18 tys. zł.

01.03.2010
wypowiedzi: 3
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem najlepiej starać sie o dofinansowanie z unni europejskiej sam się staram nie jest to proste ale są firmy które zajmują się tego rodzaju pomocą osobiście wnioskuję o 100 tyś i mam duże szanse na dotacje

02.03.2010
wypowiedzi: 34
*.toya.net.pl

ale masz na mysli dotacje na franczyze?

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.